پرش به

به انجمن علوم زمین و نقشه ژئومپیا خوش آمدید
میهمانان گرامی عضویت در انجمن تا اطلاع ثانوی باز می باشد. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن باید عضو شوید. در صورتی که عضو هستید با اکانت خود وارد شوید. در صورتی که عضو نیستید ، هم اکنون برای عضویت اقدام کنید.
تصویر

ترسیم نقشه رستری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

behrozjt60

behrozjt60

عضو موقت

• عضو انجمن
  • 4 ارسال

با سلام وقتی برای ترسیم نقشه رستری اقدام می کنم و پردازش جهت تولید نقشه رو می زنم صفحه ای سبز رنگ باز و پرسش enter number of start point  میاد یک عدد وارد و تأیید میکنم سپس پیام می ده که طول ثبتی 7.65 پاره خط هندسی ندارد لطفا راهنماییم کنید

ویرایش شده توسط behrozjt60 ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۸ بعد از ظهر.

• 0

Mehrdad

Mehrdad

Premium Admin

• مدیر پرمیوم
  • 901 ارسال
در ارتباط با چاپ سند در شرایطی که عرصه دارای انحنا هستش

در این شرایط شماره نقطه ای در صفحه رو باید وارد کنید که مطابق با شروع تعریف حدود ثبتی باشه یعنی شمالغربی

وقتی این نقطه رو معرفی میکنید در صورتیکه نرم افزار بتواند انطباق بین شمال ثبتی و واقعی را تشخیص دهد،  مشکل بر طرف شده است و امکان چاپ سند فراهم است

اما اگر نرم افزار نتواند این انطباق را تشخیص دهد همان پیغام  enter number of start point ظاهر می شود
كه معمولا تشخيص نميدهد

و به محض ok کردن کلا از برنامه چاپ خارج میشید

متن این پیغام گفته طول ثبتی فلان  پاره خط هندسی ندارد که این طول همون طول وتر حدی هستش که بصورت انحنا در عرصه موجود هست

برای بر طرف کردن مشکل باید زمان پردازش جهت تولید نقشه زاویه انحراف وارد کنید

تاکید میکنم زاویه انحراف در زمان پردازش جهت تولید نقشه و نه زمان پردازش جهت انتقال دیتا به دیتا بیس

یعنی شما پردازش رو انجام میدی از تعریف صحیح حدود مطمین میشی بعد زمان پردازش زاویه میدی

و بعد همون روال و در صفحه سبز راس شمالغربی رو وارد میکنید

• 1

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی