پرش به

به انجمن علوم زمین و نقشه ژئومپیا خوش آمدید
میهمانان گرامی عضویت در انجمن تا اطلاع ثانوی باز می باشد. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن باید عضو شوید. در صورتی که عضو هستید با اکانت خود وارد شوید. در صورتی که عضو نیستید ، هم اکنون برای عضویت اقدام کنید.
تصویر

مشکل نرم افزار واسط

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3 پاسخ برای این موضوع

behrozjt60

behrozjt60

عضو موقت

• عضو انجمن
  • 4 ارسال

با سلام خدمت عزیزان

من نرم افزار رو کامل نصب کردم  ولی ولی موقع اجرای یو پی بیلد و استارت پیغام ویرایش جدیدتری از برنامه

تولید شده رو میده در حالی که تمام اپدیت ها رو از سایت کاداستر گرفتم و اجراش کردم ولی استارت بیلد درست نشد  لطفا راهنماییم کنید

• 0

Amir58

Amir58

عضو فعال

• عضو انجمن
  • 69 ارسال

با سلام خدمت عزیزان

من نرم افزار رو کامل نصب کردم  ولی ولی موقع اجرای یو پی بیلد و استارت پیغام ویرایش جدیدتری از برنامه

تولید شده رو میده در حالی که تمام اپدیت ها رو از سایت کاداستر گرفتم و اجراش کردم ولی استارت بیلد درست نشد  لطفا راهنماییم کنید

سلام دوستم

تاریخ سیستم رو ببر عقب شاید درست شد.

• 1

Amir58

Amir58

عضو فعال

• عضو انجمن
  • 69 ارسال

یا اینکه آپدیتهای جدید رو از سایت http://cadastre.ssaa.ir/ در ستون سمت راست گرفته و در درایو c کپی کنید

اگر به آپدیتها دسترسی ندارید تاریخ سیستم رو به عقب برگردونید تا نرم افزار باز شود و کارتون رو که انجام دادید و خروجی رو گرفتید و تحویل دادید ممکنه اداره ثبت برگشتش بزنه

و بگه با ورژن جدیدتر خروجی بگیر مشکلی پیش نمیاد نهایتش آپدیت میکنی و 10 دقیقه ای خروجی با ورژن جدید میگیری و تحویل میدی

• 0

saimon1984

saimon1984

عضو موقت

• عضو انجمن
  • 2 ارسال

من وقتی در برنامه اتوکد گزینه up_build و سپس گزینه شروع را میزنم پیغام run time error 62 میدهد . مشکل کار کجاست؟

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی