پرش به

به انجمن علوم زمین و نقشه ژئومپیا خوش آمدید
میهمانان گرامی عضویت در انجمن تا اطلاع ثانوی باز می باشد. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن باید عضو شوید. در صورتی که عضو هستید با اکانت خود وارد شوید. در صورتی که عضو نیستید ، هم اکنون برای عضویت اقدام کنید.
تصویر

نمونه نقشه های ثبتی و UPbuild

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

mranjbar

mranjbar

عضو معمولی

• کاربر ثبت
  • 18 ارسال
با سلام،
همکاران عزیز نقشه بردار ما بعد از یادگرفتن upparcel و upbuild تازه مشکلاتشون شروع میشه، تهیه نقشه تفکیکی با رعایت شیوه نامه ابلاغی و استفاده مناسب و بجا از برچسبهای استاندارد upbuild ، همه اینها مواردیه که همکاران ما خصوصاً در اولین سال فعالیتشون باهاش مواجهند، بعضی از همکاران ما خیال خودشون رو راحت کردند و به نقشه بردارهای همکار "درصد" میدن تا اونها upbuild و ... رو واسشون انجام بدن،
بنده یه پیشنهاد دارم که امیدوارم مدیر محترم قبول کنن، یه تاپیک ایجاد بشه و نمونه نقشه های تفکیکی آپارتمان رو که تأیید شدن، درش قرار بدین، بنده آمادگی دارم چندین نمونه مختلف از این نقشه ها ارسال کنم

ویرایش شده توسط Mehrdad ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۷ قبل از ظهر.

• 0

Mehrdad

Mehrdad

Premium Admin

• مدیر پرمیوم
  • 901 ارسال
دوست عزیز پیشنهاد خوبیه، در واقع این انجمن برای همین کار ایجاد شده.
1- با عرض پوزش، من یک کلمه از نوشته شما را حذف (جایگزین) کردم، چون حساسیت برانگیز بود.
2- مسئولیت حقوقی تهیه نقشه های ثبتی بر عهده خود مهندس اقدام هست بنابراین سپردن انجام هر بخش از آن (چه در مرحله بازدید، تهیه کروکی، ترسیم نقشه تفکیکی ثبتی و تهیه نقشه upbuild) به شخص دیگری هرچند صلاحیت داشته باشد، درست نیست.
پس چه بهتر است که در این انجمن با اشتراک تجربیات فردی بتوانیم بستری برای آموزش همکاران برداریم.
3- با پیشنهاد شما موافقت میشود. لطفا دوستان طبق قوانین پست اول نمونه کارهای خود را آپلود کنند.

ویرایش شده توسط Mehrdad ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۵ بعد از ظهر.

• 0

Mehrdad

Mehrdad

Premium Admin

• مدیر پرمیوم
  • 901 ارسال

تصویر

در این تاپیک نمونه نقشه های ثبتی و UPbuild را میتوانید دانلود/آپلود کنید.

قوانین این تاپیک:
  • بهتر است، برای ماندگاری فایلها، از هاست اختصاص انجمن (PicHost) استفاده شود.
  • نقشه های هر پلاک (شامل نقشه ثبتی و نقشه UPbuild) در یک پکیچ آپلود شود، و از آپلود اطلاعات چندین پلاک به صورت یکجا خودداری کنید.
  • از آنجا که هدف این تاپیک آموزشی می باشد، لطفا قبل از آپلود، اطلاعات محرمانه، مانند موارد زیر را حذف نمایید (و یا اینکه به مشخصات غیر حقیقی تغییر دهید):
  • شماره پلاک اصلی و فرعی
  • نام و مشخصات ملک و مالک
  • مشخصات پایان کار
  • آدرس ملک
  • و موارد خصوصی دیگر...
این تاپیک فقط جهت آپلود و دانلود نمونه کارهای انجام شده است، لطفا مشکلات خود با نحوه ترسیم و ... را فقط در تاپیک های زیر مطرح کنید:

ویرایش شده توسط Mehrdad ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۴ بعد از ظهر.

• 0

mranjbar

mranjbar

عضو معمولی

• کاربر ثبت
  • 18 ارسال

تصویر
سازمان نظام مهندسی استان مازندران | CAD
نقشه تک خطی ثبتی | نقشه UPBUILD | نقشه UPPARCEL

با سلام،
یه نمونه از نقشه تفکیکی آپارتمان شامل فایل ترسیمی cad و فایل upbuild و upparcel رو برای استفاده شما همکاران عزیز در زیر قرار دادم،
امیدوارم مورد استقبالتون قرار بگیره

تصویر
نقشه تک خطی ثبتی
نقشه UPBUILD
نقشه UPPARCEL

ویرایش شده توسط Odin ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۸:۰۸ قبل از ظهر.
اصلاح فرمت

• 0

shirdell

shirdell

عضو موقت

• عضو انجمن
  • 5 ارسال

سلام دوستان

این فایل های نمونه قابل دانلود نیست لطفا یکی دیگر از دوستان اگر فایل نمونه کار با نرم افزار واسط دارند آپلود کنند

ممنون

ویرایش شده توسط shirdell ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۱ قبل از ظهر.

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی