پرش به

به انجمن علوم زمین و نقشه ژئومپیا خوش آمدید
میهمانان گرامی عضویت در انجمن تا اطلاع ثانوی باز می باشد. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن باید عضو شوید. در صورتی که عضو هستید با اکانت خود وارد شوید. در صورتی که عضو نیستید ، هم اکنون برای عضویت اقدام کنید.
تصویر

پرسش و پاسخ در مورد کار با UPPARCEL

- - - - - upparcel

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
17 پاسخ برای این موضوع

mranjbar

mranjbar

عضو معمولی

• کاربر ثبت
  • 18 ارسال
در این تاپیک در خصوص نحوه کار با نرم افزار UPPARCEL و مسایل فنی و حقوقی آن بحث می شود
  • 0

mranjbar

mranjbar

عضو معمولی

• کاربر ثبت
  • 18 ارسال
باسلام،
در منوی upparcel داخل زیرمنوی "ترسیم" قسمت "نوشته‌های پلاکها و معابر" رو وقتی کلیک میکنیم، یه جعبه محاوره ای بازمیشه که اطلاعات شماره ملک رو باید وارد کنیم، سئوالی که برام پیش اومده اینه:
1- یه ملک شماره پلاک اصلی تجمیعیش "149 و 149مکرر" هستش،اینو در کادر "پلاک اصلی" چطور میشه وارد کرد؟
2- شماره فرعی یه ملک، به عنوان مثال، "2174 فرعی مفروز و مجزی شده از 134 فرعی" هستش، حالا در کادر "پلاک فرعی" و کادر "شماره مفروزی" کدوم شماره ها رو باید وارد کرد؟
لطفاً هر کی اطلاع داره، جواب بده، پیشاپیش ممنونم
  • 0

hsaraei

hsaraei

عضو موقت

• کاربر ثبت
  • 3 ارسال
با سلام
اگر امکان دارد نحوه فعالسازی upparcel را پس از نصب نرم افزار oracle 11 را پس از نصب در ویندوز سون توضیح دهید.
(اوراکل 11 را در ویندوز سون بصورت کامل نصب کرده ام ولی موقع اجرای نرم افزار upparcel از داخل محیط اتوکد، نرم افزار اجرا نمی شود.)
  • 0

Mehrdad

Mehrdad

Premium Admin

• مدیر پرمیوم
  • 901 ارسال
منظورتان از فعال سازی چیست؟ این برنامه نیازی به فعالسازی ندارد.

ولی موقع اجرای نرم افزار upparcel از داخل محیط اتوکد، نرم افزار اجرا نمی شود

کلا منوی برنامه باز نمیشود؟ چه خطایی مشاهده میکنید؟ لطفا اسکرین شات از خطای ایجاد شده بگذارید.
باز شدن یا نشدن upparcel ارتباطی با اوراکل ندارد، بلکه به کمک upparcel میتوان به بانک اوراکل متصل شد، برای اینکار حتی میتوان از UPBUILD نیز استفاده کرد. کابران نظام مهندسی حتی لزومی بر استفاده از upparcel ندارند.

اطلاعات تکمیلی قرار بدهید تا مشکل را پیدا کنیم... ورژن اتوکد، ورژن upparcel و UPBUILD خود را نیز ذکر کنید. مرسی
  • 0

Mehrdad

Mehrdad

Premium Admin

• مدیر پرمیوم
  • 901 ارسال
منظورتان از فعال سازی چیست؟ این برنامه نیازی به فعالسازی ندارد.

ولی موقع اجرای نرم افزار upparcel از داخل محیط اتوکد، نرم افزار اجرا نمی شود

کلا منوی برنامه باز نمیشود؟ چه خطایی مشاهده میکنید؟ لطفا اسکرین شات از خطای ایجاد شده بگذارید.
باز شدن یا نشدن upparcel ارتباطی با اوراکل ندارد، بلکه به کمک upparcel میتوان به بانک اوراکل متصل شد، برای اینکار حتی میتوان از UPBUILD نیز استفاده کرد. کابران نظام مهندسی حتی لزومی بر استفاده از upparcel ندارند.

اطلاعات تکمیلی قرار بدهید تا مشکل را پیدا کنیم... ورژن اتوکد، ورژن upparcel و UPBUILD خود را نیز ذکر کنید. مرسی
  • 0

hsaraei

hsaraei

عضو موقت

• کاربر ثبت
  • 3 ارسال
با سلام خدمت دوست عزیزم آقای رفیعی
مشکل از دستورات داخل منوی نرم افزار بود و با اجرای مستقیم نرم افزار upparcel از قسمت macro نرم افزار اجرا گردید
با تشکر
  • 0

jaber

jaber

عضو معمولی

• عضو انجمن
  • 20 ارسال
سلام خدمت دوستان عزیز کسی میتونه از روند کار از ابتدا تا کپی شدن پلان عرصه تو محیط اتوکد رو بهم بگه.البته معرفی به بانک توسط up_mysam رو خودم انجام میدم بقیه رو لطف کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • 0

shahramup

shahramup

عضو موقت

• کاربر ثبت
  • 3 ارسال
با عرض سلام
من اتوکد ،اوراکل9 ، ویژوال بیسیک ، میثم ،پارسل ،بیلد وبقیه برنامه های موردنیازرابرروی ویندوزاکس پی نصب کردم :همچنین داخل اتوکد پارسل وبیلد رانیز فراخوانی کرده ام
میخواستم ببینم حالا باید دیگه چیکارکنم
به چه شکلی بین میثم واوراکل ارتباط برقرار کنم
به چه شکلی کاربر راتعریف کنم
ایا کسی هست که یه اموزش کامل وجامع ازابتداتااخرداشته باشه
چطوری فایل واسط گرفته شده ازاداره ثبت رابا میثم پردازش کنم
پیشاپیش از راهنمایی تشکرمیکنم
  • 0

jaber

jaber

عضو معمولی

• عضو انجمن
  • 20 ارسال
سلام اقا این قصه سر دراز داره خودم دی وی دی اموزش نصب رو از یه بنده خدا خردیم 60000هزار تومان با چه بدبختی بلاخره موفق به نصبش شدم .اگه خواستی شماره طرف رو بگم تا بگیری؟
  • 0

Mehrdad

Mehrdad

Premium Admin

• مدیر پرمیوم
  • 901 ارسال
آموزشش رو به زودی در سایت میذاریم. گرچه راه اندازی اصلا سخت نیست!

jaber گرامی، شما هم اگر میتونی راهنمایی بکنید تا بقیه هم بتوانند خودشان مشکلاتشان را حل کنند و این انجمن برای کسب درآمد برای کسانی که از این راه امرار معاش میکنند نیست. بخش ثبت و کاداستر این انجمن کاملا رایگان و عام المنفعه راه اندازی شده برای تبادل اطلاعات و تجربیات شخصی هست. مرسی
  • 0

hosein qoli

hosein qoli

عضو موقت

• کاربر ثبت
  • 2 ارسال
سلام من 4 ماه روش کار کردم هنوز راهی براش پیدا نکرده ام.احساس میکنم که این یک مانع برای جلوگیری از ورود نقشه بردارها تو این عرصه است
یه جورایی نامردیه
  • 0

hosein qoli

hosein qoli

عضو موقت

• کاربر ثبت
  • 2 ارسال
سلام
می تونی نرم افزارهایی رو که نیاز داره رو نام ببری؟
  • 0

jaber

jaber

عضو معمولی

• عضو انجمن
  • 20 ارسال
سلام خدمت دوستان عزیز کسی میتونه از روند کار از ابتدا تا کپی شدن پلان عرصه تو محیط اتوکد رو بهم بگه.البته معرفی به بانک توسط up_mysam رو خودم انجام میدم بقیه رو لطف کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • 0

shahramup

shahramup

عضو موقت

• کاربر ثبت
  • 3 ارسال
با عرض سلام
من اتوکد ،اوراکل9 ، ویژوال بیسیک ، میثم ،پارسل ،بیلد وبقیه برنامه های موردنیازرابرروی ویندوزاکس پی نصب کردم :همچنین داخل اتوکد پارسل وبیلد رانیز فراخوانی کرده ام
میخواستم ببینم حالا باید دیگه چیکارکنم
به چه شکلی بین میثم واوراکل ارتباط برقرار کنم
به چه شکلی کاربر راتعریف کنم
ایا کسی هست که یه اموزش کامل وجامع ازابتداتااخرداشته باشه
چطوری فایل واسط گرفته شده ازاداره ثبت رابا میثم پردازش کنم
پیشاپیش از راهنمایی تشکرمیکنم
  • 0

jaber

jaber

عضو معمولی

• عضو انجمن
  • 20 ارسال
سلام اقا این قصه سر دراز داره خودم دی وی دی اموزش نصب رو از یه بنده خدا خردیم 60000هزار تومان با چه بدبختی بلاخره موفق به نصبش شدم .اگه خواستی شماره طرف رو بگم تا بگیری؟
  • 0

Mehrdad

Mehrdad

Premium Admin

• مدیر پرمیوم
  • 901 ارسال
آموزشش رو به زودی در سایت میذاریم. گرچه راه اندازی اصلا سخت نیست!

jaber گرامی، شما هم اگر میتونی راهنمایی بکنید تا بقیه هم بتوانند خودشان مشکلاتشان را حل کنند و این انجمن برای کسب درآمد برای کسانی که از این راه امرار معاش میکنند نیست. بخش ثبت و کاداستر این انجمن کاملا رایگان و عام المنفعه راه اندازی شده برای تبادل اطلاعات و تجربیات شخصی هست. مرسی
  • 0

hosein qoli

hosein qoli

عضو موقت

• کاربر ثبت
  • 2 ارسال
سلام من 4 ماه روش کار کردم هنوز راهی براش پیدا نکرده ام.احساس میکنم که این یک مانع برای جلوگیری از ورود نقشه بردارها تو این عرصه است
یه جورایی نامردیه
  • 0

hosein qoli

hosein qoli

عضو موقت

• کاربر ثبت
  • 2 ارسال
سلام
می تونی نرم افزارهایی رو که نیاز داره رو نام ببری؟
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی