پرش به

به انجمن علوم زمین و نقشه ژئومپیا خوش آمدید
میهمانان گرامی عضویت در انجمن تا اطلاع ثانوی باز می باشد. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن باید عضو شوید. در صورتی که عضو هستید با اکانت خود وارد شوید. در صورتی که عضو نیستید ، هم اکنون برای عضویت اقدام کنید.
تصویر

افزودن انجمن زيرساخت داده مکاني

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5 پاسخ برای این موضوع

amans

amans

عضو موقت

• عضو انجمن
  • 2 ارسال
سلام
باتوجه به اينکه موضوع زيرساخت داده مکاني (SDI) از نظر علمي و اجرايي موضوع جديدي در دنيا و ايران ميباشد و فعاليتهاي گسترده اي نيز در حال حاضر در اين ارتباط در جريان است، پيشنهاد مي کنم، انجمن جديدي به نام زيرساخت داده مکاني (SDI) باز نمائيد.
باتشکر
  • 0

Odin

Odin

Administrator

• مدیر سایت
  • 3699 ارسال
ضمن خوش آمد گویی، ایجاد یک انجمن جدید کار پیچیده ای نیست، ولی فعال نگه داشتن آن بسیار مهم‌تر هست، و این مشروط بر این است که حداقل چند نفر داوطلب تأمین محتوا و مطالب و مسایل پیرامونی آن شوند، در غیر این صورت نتیجه معکوس داشته و باعث سرخوردگی کسانی می‌شود که به دنبال محتوای جدیدی در انجمن تازه تاسیس خواهند بود.

هم اکنون نیز انجمن‌هایی داریم که در وضعیت BETA هستند، و سرنوشتشان مبهم هست. در چنین مواقعی معمولاً پیشنهاد می‌کنیم ابتدا یک تاپیک جامع در ارتباط با موضوع پیشنهادی باز شود و در صورتی که محتوای آن تاپیک و مخاطبینش به اندازه ای گسترش پیدا کند که دیگر آن تاپیک جوابگوي نيازهاي مخاطبين و محتوا را ندهد حتماً انجمن جدید ایجاد خواهد شد.

پیشنهاد می‌کنم در ایجاد این تاپیک جامع پیش‌قدم شوید، ما نیز در حد توان کمک خواهیم کرد. موفق باشید.
  • 0

htaslimi

htaslimi

عضو معمولی

• عضو انجمن
  • 56 ارسال
با سپاس
با توجه به حجم و گستردگی اطلاعات موجود و ایجاد شده در کشور و عدم ایجاد بستر آموزشی و فرهنگی مناسب پیشنهاد مناسبی کمکی برآید علاقمند هستم
  • 0

Odin

Odin

Administrator

• مدیر سایت
  • 3699 ارسال
دوست عزيز قبلا هم نوشتم که در صورت تمايل ميتوانيد:

... یک تاپیک جامع در ارتباط با موضوع پیشنهادی باز شود ...

اينطوري استارت زمينه مورد علاقه خود را ميزنيد.
  • 0

htaslimi

htaslimi

عضو معمولی

• عضو انجمن
  • 56 ارسال
با سپاس
با توجه به حجم و گستردگی اطلاعات موجود و ایجاد شده در کشور و عدم ایجاد بستر آموزشی و فرهنگی مناسب پیشنهاد مناسبی کمکی برآید علاقمند هستم
  • 0

Odin

Odin

Administrator

• مدیر سایت
  • 3699 ارسال
دوست عزيز قبلا هم نوشتم که در صورت تمايل ميتوانيد:

... یک تاپیک جامع در ارتباط با موضوع پیشنهادی باز شود ...

اينطوري استارت زمينه مورد علاقه خود را ميزنيد.
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی