پرش به

به انجمن علوم زمین و نقشه ژئومپیا خوش آمدید
میهمانان گرامی عضویت در انجمن تا اطلاع ثانوی باز می باشد. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن باید عضو شوید. در صورتی که عضو هستید با اکانت خود وارد شوید. در صورتی که عضو نیستید ، هم اکنون برای عضویت اقدام کنید.
تصویر

تقسیم یک دایره به قسمتهای مساوی

- - - - - معماری اتوکد ترسیم فنی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

atelieahjam

atelieahjam

عضو معمولی

• عضو انجمن
  • 40 ارسال
سال گذشته که ترم اول رشته معماری رو میگذروندم ، برای درس هندسه ترسیمی و ترسیم فنی ، روشهای تقسیم یک دایره به قسمتهای مختلف رو به ما آموزش میدادند و البته من که این درسها رو در سال 1371 در هنرستان معماری آموزش دیده بودم و آشنایی کافی با این درسها داشتم به این فکر افتادم که آیا روشهای ترسیمی کاملا علمی و بدون خطا هستند و یا نه دارای خطا و اشتباه نیستند ، و اگر دارای اشتباه هستند پس چرا این موضوعات رو هنوز که هنوزه توی هنرستانها و دانشگاهها دارن آموزش میدن و چرا کسی نسبت به اصلاح این روشهای ابتدایی ترسیماتی اقدامی نمیکنه و یا حداقل اینکه اساتید محترم هنگام تدریس یادآوری نمی کنند که بعضی از این روشها دارای اشکالاتی هستند و فقط در ظاهر قابلیت کاربردی دارند و مفهوم پایه ای علمی رو ندارند و نمی توان گفت که این روشها کاملا بی نقص و صددرصد درست هستند.
از اینرو من که با نرم افزار اتوکد آشنا بودم و میدونستم که کمترین خطایی رو میشه در اتوکد بررسی کرد ، بر این شدم که روشهای تقسیم یک دایره به قسمتهای مختلف رو با این نرم افزار ترسیم کنم و در جستجوی این موضوعی که فکرم رو مشغول کرده بود شدم.
نتیجه جستجوی فکری من رو شما دوستان عزیز می تونید با دریافت فایل از لینک زیر مشاهده کنید. متشکرم
پسوند فایل : DWG
حجم فایل : 240KB

http://www.4shared.com/photo/lZrd_oTM/Taghsime_Dayereh.html

ویرایش شده توسط Milad ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۷ قبل از ظهر.
قرار دادن لینک در تگ کد

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی