پرش به

به انجمن علوم زمین و نقشه ژئومپیا خوش آمدید
میهمانان گرامی عضویت در انجمن تا اطلاع ثانوی باز می باشد. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن باید عضو شوید. در صورتی که عضو هستید با اکانت خود وارد شوید. در صورتی که عضو نیستید ، هم اکنون برای عضویت اقدام کنید.
تصویر

نقشه توپوگرافی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
17 پاسخ برای این موضوع

saberpayami

saberpayami

عضو غير فعال

• عضو انجمن
  • 122 ارسال
یک نقشه توپوگرافی با مساحت بزرگتر از 5 کیلومتر متر مربع با خطوط تراز حداکثر 5 متر نیاز دارم . اگه کسی داشته باشه ممنون می شم
  • 0
من اونطوری که تو فکر می کنی نیستم

Behzad

Behzad

مدیر انجمنهای تخصصی

• مدیر بخش
  • 255 ارسال

یک نقشه توپوگرافی با مساحت بزرگتر از 5 کیلومتر متر مربع با خطوط تراز حداکثر 5 متر نیاز دارم . اگه کسی داشته باشه ممنون می شم

دوست عزیز میشه لطف کنید بفرمائید نقشه را جهت چه کاری لازم دارید تا بلکه بهتر بتونیم کمکتوت کنیم.
با تشکر
  • 0

saberpayami

saberpayami

عضو غير فعال

• عضو انجمن
  • 122 ارسال
جهت آموزش مسیر یابی راه برای دانشجویان
  • 0

Behzad

Behzad

مدیر انجمنهای تخصصی

• مدیر بخش
  • 255 ارسال

این نقشه توپوگرافی مربوطه به منطقه ایذه به طول حدودا ده کیلومتر ،انشالله به کارتون بیاد.
http://geomapia.org/pichost/view.php/2135_Drawing.zip.html

• 0

zaresefat

zaresefat

عضو معمولی

• عضو انجمن
  • 29 ارسال
اگه مایل باشی من نقشه های توپوگرافی هر منطقه ای را بصورت رقومی(خطوط ارتفاعی و با دقت 20 متر) را دراختیارت بگذارم

ویرایش شده توسط adish ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۳ قبل از ظهر.
حذف تبلیغ شخصی

• 0

Behzad

Behzad

مدیر انجمنهای تخصصی

• مدیر بخش
  • 255 ارسال

اگه مایل باشی من نقشه های توپوگرافی هر منطقه ای را بصورت رقومی(خطوط ارتفاعی و با دقت 20 متر) را دراختیارت بگذارم
در صورت نیاز مکاتبه شود.

با سلام،دوست عزیز منظورتون از هر منطقه کجاست؟؟؟شما نقشه چه شهر یا چه استانی را دارید که دوستان و بنده بتونیم استفاده کنیم؟؟؟
با تشکر
  • 0

zaresefat

zaresefat

عضو معمولی

• عضو انجمن
  • 29 ارسال
سلام
من نقشه رقومی ارتفاعی کل کشور رو با دقت ارتفاعی 20 متر و مختصات جفرافیایی 30 متر را در اختیار دارم
در صورت نیاز به قسمتی از اطلاعات فوق،مختصات منطقه مورد مطالعه را ذکر کرده تا بصورت خطوط منحنی میزان به صورت فایل قابل بازخواانی در محیط gis در اختیارتان بگذارم
قیمت کل مجموعه را به دلیل مغایرت با قوانین سایت نمیتوانم ذکر کنم....
  • 0

saberpayami

saberpayami

عضو غير فعال

• عضو انجمن
  • 122 ارسال
  • 0

Behzad

Behzad

مدیر انجمنهای تخصصی

• مدیر بخش
  • 255 ارسال

دوست عزیز میشه لطف کنید بفرمائید نقشه را جهت چه کاری لازم دارید تا بلکه بهتر بتونیم کمکتوت کنیم.
با تشکر
  • 0

saberpayami

saberpayami

عضو غير فعال

• عضو انجمن
  • 122 ارسال
  • 0

Behzad

Behzad

مدیر انجمنهای تخصصی

• مدیر بخش
  • 255 ارسال

این نقشه توپوگرافی مربوطه به منطقه ایذه به طول حدودا ده کیلومتر ،انشالله به کارتون بیاد.

• 0

zaresefat

zaresefat

عضو معمولی

• عضو انجمن
  • 29 ارسال

ویرایش شده توسط adish ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۳ قبل از ظهر.
حذف تبلیغ شخصی

• 0

Behzad

Behzad

مدیر انجمنهای تخصصی

• مدیر بخش
  • 255 ارسال

در صورت نیاز مکاتبه شود.

با سلام،دوست عزیز منظورتون از هر منطقه کجاست؟؟؟شما نقشه چه شهر یا چه استانی را دارید که دوستان و بنده بتونیم استفاده کنیم؟؟؟
با تشکر
  • 0

zaresefat

zaresefat

عضو معمولی

• عضو انجمن
  • 29 ارسال
سلام
من نقشه رقومی ارتفاعی کل کشور رو با دقت ارتفاعی 20 متر و مختصات جفرافیایی 30 متر را در اختیار دارم
در صورت نیاز به قسمتی از اطلاعات فوق،مختصات منطقه مورد مطالعه را ذکر کرده تا بصورت خطوط منحنی میزان به صورت فایل قابل بازخواانی در محیط gis در اختیارتان بگذارم
قیمت کل مجموعه را به دلیل مغایرت با قوانین سایت نمیتوانم ذکر کنم....
  • 0

davar

davar

عضو موقت

• عضو انجمن
  • 2 ارسال

سلام ، دوست عزیز اگر امکان دارد این نقشه را مجددا آپلود کنید چون من نتوانستم آن را دانلود کنم با تشکر
  • 0

davar

davar

عضو موقت

• عضو انجمن
  • 2 ارسال
سلام دوستان
برای انجام یک پروژه دانشجویی به نقشه توپوگرافی یا مدل رقومی ارتفاعی شهرستان ایذه نیاز دارم، لطفا اگر کسی داده ای در دسترس دارد ممنون میشم در اختیار من قرار دهد.
با تشکر
  • 0

Odin

Odin

Administrator

• مدیر سایت
  • 3699 ارسال

سلام ، دوست عزیز اگر امکان دارد این نقشه را مجددا آپلود کنید چون من نتوانستم آن را دانلود کنم با تشکر

لینک جدید:
http://s5.picofile.com/file/8123621376/IZEH.zip.html

• 0

m_shr

m_shr

عضو فعال

• عضو انجمن
  • 152 ارسال
خدمت دوستان سلام عرض میکنم
بنده یه کار نقشه برداری بهم پیشنهاد شده که کارفرما از من میخاد یکسری منطقه ییلاقی بمساحت حدود 700 هکتار رو که تقریبا با پوشش زیاد درخت و عوارضی گاها زیاد رو برداشت کنم شامل(جوی کشاوزان و خطوط انتقال برق)خواستم ببینم سریعترن راه برداشت این عوارض چطور هست ؟آیا میشه از gps دقیق استفاده کرد یا باید از توتال استفاده کنم؟
ببخشید که سوال ربطی به پست شما نداشت.
  • 0

تو کار با خدای خود انداز و دل خوش دار*****که رحم اگر نکند مدعی ، خدا بکند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی