پرش به

به انجمن علوم زمین و نقشه ژئومپیا خوش آمدید
میهمانان گرامی عضویت در انجمن تا اطلاع ثانوی باز می باشد. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن باید عضو شوید. در صورتی که عضو هستید با اکانت خود وارد شوید. در صورتی که عضو نیستید ، هم اکنون برای عضویت اقدام کنید.
تصویر

آموزش زیر برنامه roadline editor یا برنامه road2d در توتال

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6 پاسخ برای این موضوع

engr_mra

engr_mra

عضو فعال

• عضو انجمن
  • 128 ارسال
سلام
بنده دوربین توتال sanding دارم که کپی دوربین های لایکا هستش به دنبال آموزش زیر برنامه roadline editor میباشم که cd همراه دوربین بود و هیچ آموزشی هم همراهش نداشت میباشم و در خود دوربین هم برنامه road 2d وجود داره که من هرچی راهنماشو خوندم چیزی سر در نیاوردم ممنون میشم اساتید منو راهنمایی کنن حتی اگه توضیحاتی که میدین در مورد دوربین های لایکا باشه هم به درد من میخوره
  • 0

Behzad

Behzad

مدیر انجمنهای تخصصی

• مدیر بخش
  • 255 ارسال
دوست عزیز به شما پیشنهاد میکنم به تاپیک زیر ی سری بزنید.امیدوارم مشکل شما با مراجعه به این تاپیک حل بشه.
راهنمای آموزشی کار با انواع توتال استیشن
  • 0

engr_mra

engr_mra

عضو فعال

• عضو انجمن
  • 128 ارسال
متاسفانه کاتالوگ دوربین فقط در مورد برنامه های داخلی دوربین توضیح داده و نه در مورد برنامه تخلیه و .... که روی pc نصب میشه تازه تو کاتالوگش هم قسمت road2d روی خیلی بد گفته من که هیچی ازش نفهمیدم
  • 0

engr_mra

engr_mra

عضو فعال

• عضو انجمن
  • 128 ارسال
سلام
بنده دوربین توتال sanding دارم که کپی دوربین های لایکا هستش به دنبال آموزش زیر برنامه roadline editor میباشم که cd همراه دوربین بود و هیچ آموزشی هم همراهش نداشت میباشم و در خود دوربین هم برنامه road 2d وجود داره که من هرچی راهنماشو خوندم چیزی سر در نیاوردم ممنون میشم اساتید منو راهنمایی کنن حتی اگه توضیحاتی که میدین در مورد دوربین های لایکا باشه هم به درد من میخوره
  • 0

Behzad

Behzad

مدیر انجمنهای تخصصی

• مدیر بخش
  • 255 ارسال
دوست عزیز به شما پیشنهاد میکنم به تاپیک زیر ی سری بزنید.امیدوارم مشکل شما با مراجعه به این تاپیک حل بشه.
راهنمای آموزشی کار با انواع توتال استیشن
  • 0

engr_mra

engr_mra

عضو فعال

• عضو انجمن
  • 128 ارسال
متاسفانه کاتالوگ دوربین فقط در مورد برنامه های داخلی دوربین توضیح داده و نه در مورد برنامه تخلیه و .... که روی pc نصب میشه تازه تو کاتالوگش هم قسمت road2d روی خیلی بد گفته من که هیچی ازش نفهمیدم
  • 0

pooyatb

pooyatb

عضو موقت

• عضو انجمن
  • 2 ارسال
با سلام
من قبلا با دوربین TS09 که کار می کردم برنامه Road work3d داشت که از طریق برنامه road line editor پلان مسیر و طراحی و به داخل دوربین میریختم و وقتی با دوربین کار می کردم کیلومتراژ و اطلاعات همه بود الان که یه دوربین TS02 دارم و فقط برنامه Road2d داره می خواهم بدونم می شود همین کا رو انجام داد که داخل road line editor پلان و طراحی کنم و داخل دوربین بریزم و از برنامه road2d استفاده کنم ؟
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی