پرش به

به انجمن علوم زمین و نقشه ژئومپیا خوش آمدید
میهمانان گرامی عضویت در انجمن تا اطلاع ثانوی باز می باشد. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن باید عضو شوید. در صورتی که عضو هستید با اکانت خود وارد شوید. در صورتی که عضو نیستید ، هم اکنون برای عضویت اقدام کنید.
تصویر

درخواست کتاب اصول‌ و مبانی‌ سنجش‌ از دور و تعبیر و تفسیر تصاویر هوایی‌ و ماهواره‌ای

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3 پاسخ برای این موضوع

mh.moazzeni

mh.moazzeni

عضو غير فعال

• عضو انجمن
  • 23 ارسال
با عرض سلام و روزبخیر خدمت شما

کتاب اصول‌ و مبانی‌ سنجش‌ از دور و تعبیر و تفسیر تصاویر هوایی‌ و ماهواره‌ای/ مؤلفین‌: لیلساند و کی‌فر/ مترجم‌: مهندس‌ حمید مالمیریان‌

را برای دانلود در اختیار من قرار دهید :wink:
  • 0

Milad

Milad

Administrator

• مدیر سایت
  • 1416 ارسال
دوست عزيز متاسفانه ما نمي تونيم هيچ وقت اين كتاب رو براي دانلود در اين سايت قرار بديم.چون اين كتاب داراي حق نشر از سازمان جغرافيايي هستش و براي تهيه اين كتاب مي توانيد به بازار كتاب مراجعه كنيد.
  • 0

ಠ_ಠ

mh.moazzeni

mh.moazzeni

عضو غير فعال

• عضو انجمن
  • 23 ارسال
با سپاس و درود !
متاسفانه این کتاب در بازار به ندرت یافت میشود و بنده که در شهرستان هستم نمیتوانم آن را تهیه کنم
  • 0

Galardo

Galardo

عضو معمولی

• عضو انجمن
  • 12 ارسال

با سپاس و درود !
متاسفانه این کتاب در بازار به ندرت یافت میشود و بنده که در شهرستان هستم نمیتوانم آن را تهیه کنم

دوست عزیز، یکی از راه های تهیه کتابهای کمیاب، تماس مستقیم با خود انتشارات کتاب هستش، شما می تونی از شهرستان هم با انتشارات این کتاب تماس بگیری و درخواست خرید کتاب کنی.
البته شاید الان که پاسخ این پست رو می دم شما این کتاب رو تهیه کرده باشی. اما برای راحتی کار من آدرس و شماره تلفن انتشارات سازمان جغرافیای نیروهای مسلح رو برای شما اینجا قرار می دم.

سازمان
تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان معلم
صندوق پستی : 3358/16765
تلفن : 14- 88400111
تلکس : 215091
نمابر : 88409960 – 88401700

انتشارات
تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان معلم
صندوق پستی : 3358/16765
تلفن : 88405484
نمابر : 88409960 – 88401700

در سایت سازمان جغرافیای نیروهای مسلح در بخش محصولات و کتب علمی- فنی هم می تونی کتاب مورد نظر خودت رو همراه با قیمت پیدا کنی...
موفق باشی
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی